Deltagerliste – både

Nr. Holdnavn Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
1 Team Garmin Søren Vesth Franz Bodum Stefan Antoni
2 High 5 Lures Finn Sloth Andreas Strand Kasper Kjær
3 Team Rapala 1 Thoke Wistoft Ulrik Nielsen
4 Team REX Kris Brokmann Michael Maagaard Jan Søgaard
5 Team Danish Predator Fishing Marcus Møller-Andersen Robin Berggreen Andersen
6 Team KB Kim Skovborg Brian Erikson Rene Hahn
7 Team Gizzly Lures Michael Pedersen Anders Pedersen
8 Team Bust Casper Bust Hansen René Sørensen
9 Team Humminbird Thomas Skov Jimmy Holmstrøm
10 Team Esox Venator Peter Reinert Skovbakke Jack Rasmussen
11 Team Dykkerlapperne Poul Kristensen Daniel Kristensen
12 Team Stone Adventure Jacob Stone Niclas T Anders N
13 Team Juul-Søgaard Magnus Andersen Dennis Andersen
14 Team Sabotage Frederik Sander Tristian Sander Harald Nielsen & Morten Ulriksen
15 Team Andersen og Sewerin Lars Sewerin Nielsen Mads Andersen
16 Team Kobbelgaard Fishing Mads Kobbelgaard Kristian Kobbelgaard Ian Olsen
17 Team TD2 Lars Pedersen Alex Pedersen
18 Team Yellow Lightning Fisker Lars Nielsen Janus Møller
19 Team Pedersen Allan Pedersen Rasmus Pedersen
20 Team Wilmor Bo Mortensen Christian Willer
21 Team Justfishing.dk Kevin Kristensen Søren Rajczyk
22 Team Gunkikong Kasper Kilde Kristensen Dan Arnskov Madsen Søren Larsen
23 Team Jerk Off Nikolaj Weile Nikolaj Akselsen Kenneth Palm
24 Team Norfolket Anders Christiansen Anders Adelørn Lasse Landberg
25 Team Søhøjlandet Dennis Mogensen Lars Ottesen
26 Team Småbådsnyt Jan Kreuz Per Kreuz
27 Team Hunter 1 Christian Melchior Bo Bryde Madsen
28 Team Tuel Breakers Johannes Olesen Peter Milter Andersen
29 Team Cheap Stephan Østergaard Dennis Østergaard
30 Team Marvig Bruno Marvig Sørensen Henrik Brockmann Kent Marvig Sørensen
31 Team Trine Palle Maagaard ????
32 Team Sandarten Finni Orla
33 Team Båd Kaos Christian Østerberg Kristian Omø
34 Team Kokkekompagniet Jesper Larsen Peter Fris
35 Team Pike Brothers Michael Møllegaard Flemming Jensen Jan Lohmann
36 Team Kaos 2 Toke Trentemøller Maria Trentemøller
37 Team VSTGN Fishing Mikkel Henriksen Sebastian Chrøis Casper Andersen & Kim Holmgaard
38 Team Smith Jacob Smith Christan Smith Anders Løntoft Poulsen
39 Team Gummianden Emil Hjelmeborn Niels Madsen
40 Team Sure Catch Lars Mortensen Per Gylding
41 Team Midtjysk Melklister Lars Sørensen Morten Ladefoged
42 Team DANCO Jakoc Damm Corell René Herløv Mortensen
43 Team Pike Fishing Psychos Jesper Jensen Gil Azubal
44 Team 4840 Casper Koch Sune Højengaard
45 Team Piketeam Ferrai / Den jyske geddemafia Anders Bylov Morten Bjarkov Petersen
46 Team TSL Dennis Arnsberg Emil Ditlevsen
47 Team Saage Jens Aage Christensen
48 Team Dahl 1 Kasper Dahl Christoffer Dahl Mathias Dahl
49 Team Honda Fishing Allan Christiansen Martin Olsen Peter Stick
50 Team LTT Jonas Søgaard Nielsen Carsten Chistoffersen
51 Team Raymarine Michael Jæger Allan Petersen
52 Team Out of Line Heino Glerup Jørgensen Flemming Winther
53 Team Hot-Shads Lars H. Redant Flemming Jensen
54 Team Jigsaw Tom Erlandsen Nikolaj Elandsen Chris Andersen
55 Team Dansebåten Henrik Falck Kurt Blicher Peter Nissen
56 Team Nultur Michael Berngruber Kasper Pedersen
57 Team Filet Fabrikken Johnny Mark Jensen Flemming Nielsen
58 Team WestCoast-Sportsfishing Simon Borg Andersen Kevin Schmitt
59 Team Space Anglers Jonas Bak Bødskov William Bak Bødskov Jens Nørgaard
60 Team Landkrabben Brian Krabbe Jakobsen Thomas Løhde
61 Team Freggerslev Anglers Søren Østergaard Dahlin Poul Østergaard Christensen Morten Skov
62 Team Skanderborg 2 Erik Fishmann
63 Team Lazy Lures Sebastian Munoz Jesper Krogshave Simon Grønlund Arndal
64 Team Bundbid Bjarke Asferg Toke Grening Mads Brødbæk
65 Team longcast and fat shad Klaus Lundfold Andy Specht
66 Team Monster Pike Victor Hedensted Martin Frederiksen Alexander frederiksen
67 Team Tyvfiskerne Kasper Sørensen Lars Sandgaard Laurits Therkildsen
68 Team Buster Michael Wind-Jensen Kim Lundberg Michael Brøndum
69 Team Predator Klaus Vestergaard Mads Jyde
70 Team "De Tønde Mænd" Kim Mortensen Casper Christensen
71 Team Thyfisker Michael Nielsen Lars
72 Team DMK Daniel Kristiansen Mark Fogtmann Kristiansen
73 Team Lillefis Martin Guld Susanne Guld
74 Team Trout Mads Monse Mike Nielsen
75 Team Skanderborg Henrik Bille Martin Rindum